Jak pracujemy

Nowatorskie koncepcje i możliwości

W cykl pracy nad projektem zaangażowanych jest kilka działów budujących wokół niego kompletny ekosystem usług. Projektanci, konstruktorzy, logistycy i montażyści - każdy z zespołów aktywnie i merytorycznie współpracuje nad produktem, pod opieką działu obsługi klienta koordynującego współpracę. Dzięki wielopoziomowej kooperacji oferujemy zawsze przemyślany pod względem wizualnym, praktycznym i użytkowym produkt, dopasowany do oczekiwań i specyfikacji klienta.

Stosujemy zróżnicowane technologie produkcyjne, pozwalające na wykonywanie materiałów POS z płyty meblowej, sklejki, tworzywa (HIPS, PS, PMMA), metalu oraz materiałów kompozytowych (dibond).

We wszystkich działach zatrudniamy specjalistów doskonale znających swój fach i co równie ważne, podchodzących do niego z pasją.

Jak powstają
nasze realizacje?

01

Zdefiniowanie potrzeb i burza mózgów

Prowadzimy rozmowy dokładnie wsłuchując się w wymagania klienta i określając sposób ich spełnienia. Dzielimy się w prowadzonych konsultacjach spostrzeżeniami i sugestiami opartymi o posiadaną wiedzę i doświadczenie.

02

Wizualizacja i projekt

Nasze materiały powstają dzięki ścisłej współpracy konstruktorów i projektantów, gwarantując optymalne zbalansowanie pomiędzy technicznymi i estetycznymi aspektami oferowanego rozwiązania.

03

Opracowanie techniczne

Po etapie akceptacji opracowujemy dokładny model cyfrowy projektu uwzględniający materiały oraz kwestie logistyczne związane z magazynowaniem i transportem.

04

Prototyp i produkcja

Przed produkcją seryjną prezentujemy klientowi wzorzec, na bazie którego akceptowane są przedstawione rozwiązania.

05

Wdrożenie

Do realizowanych projektów oferujemy komplet usług z zakresu logistyki. Magazynowanie, transport, instalację w punkcie handlowym i gwarancyjną oraz pogwarancyjną opiekę nad produktem.

Nasze działy

01

Dział projektowy

Dział obsługi klienta, graficzny i konstrukcyjny, współpracują przy opracowaniu każdego nowego projektu. Dzięki temu oferujemy zawsze przemyślany pod względem wizualnym, praktycznym i użytkowym produkt dopasowany do oczekiwań i specyfikacji klienta.

02

Dział konstrukcyjny

Podążamy za trendami rynkowymi korzystając ze sprawdzonych rozwiązań oraz opracowanych we własnym zakresie patentów. Wybieramy najbardziej optymalne pod względem ergonomii i praktyczności rozwiązania.

03

Dział prototypowania i produkcji

Posiadamy park maszynowy i doświadczenie pozwalające na produkcję ekspozytorów z drewna, metalu i tworzywa pod jednym dachem. Przed rozpoczęciem każdej produkcji seryjnej wykonujemy wzorce ukazujące docelowy wyglądi funkcjonalność. Produkujemy też wzorniki, dostarczając kompletny zestaw do punktu handlowego i zapewniając całkowity cykl produkcji wraz z dystrybucją.

04

Dział logistyki

W zależności od specyfiki stojaka optymalizujemy konstrukcję i sposób pakowania już na etapie projektu. Nasze materiały przygotowujemy m.in. pod kątem transportu TIR, własnych samochodów dostawczych lub dostawców zewnętrznych klienta. Działamy w całej Europie.

W ramach usług logistycznych wykonujemy nie tylko montaże stojaków, ale też kompleksowe instalacje stref sprzedaży (shop in shop) w punktach. Projektujemy układ dopasowując się do wnętrz sklepów i adaptując do już istniejących rozwiązań.

W ramach usług logistycznych wykonujemy nie tylko montaże stojaków ale też kompleksowe instalacje stref sprzedaży (shop in shop) w punktach. Projektujemy układ dopasowując się do wnętrz sklepów i adaptując do już istniejących rozwiązań.
Loading...
Kontakt
ART-PROGRES Polska Sp. z o.o.
Wola Ociecka 87D
39-104 Ocieka
t:+48 17 586 41 27
m:kontakt@artprogres.com.pl